Refectocil КРАСКА ДЛЯ БРОВЕЙ И РЕСНИЦ

Refectocil КРАСКА ДЛЯ БРОВЕЙ И РЕСНИЦ, черный

5,90 €
Краска для бровей и ресниц. Результат сохраняется до 6 недель.

RefectoCil silmavärv hall

5,90 €
Hallinevate või valgete karvade loomulikuks katmiseks või delikaatselt tumedaks muutmiseks. Grafiidiga segamine muudab RefectoCil’i värvid tunduvalt jahedamaks. Ajatud stiilid! - Tumehallid ripsmed ja kulmud! - Sobib segamiseks kõigi 8 RefectoCil’i tooneriga jahedama tulemuse saavutamiseks. - Soovitatav ka meestele, kes soovivad rõhutada oma silmi looduslikult. - Laialiminemis- ja veekindel. - Kestab kuni 6 nädalat. Kasutamine: 1. SAMM: Ettevalmistamine - Eemalda kontaktläätsed. - Puhasta silmapiirkond meie õlivaba ja ripsmeid tugevdava silmameigieemaldajaga RefectoCil Micellar Eye Make-up Remover. - Kasuta soolalahust RefectoCil Saline Solution, et eemaldada jäägid ja saada parim tulemus. - Kasuta RefectoCil’i silikoonpadjakesi Silicone Pads või nahakaitsekreemi Skin Protection Cream ja silmakaitsepabereid Eye Protection Papers vastavalt juhistele. 2. SAMM: Sega ja kanna peale - Vahetult enne toonimist sega kreemja pasta valmistamiseks 2 cm toonerit ja 10 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat vedelikku või 15-20 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat kreemi. - Seejärel kanna kulmudele ja ripsmetele. 3. SAMM: Pealhoidmisaeg - Ripsmed: 10 minutit. - Kulmud: 5-10 minutit. Mida kauem peal hoida, seda intensiivsem on tulemus. 4. SAMM: Valmis! - Eemalda vatitupsu ja vee abil. Nipid ja nõuanded - Kui oled eelnevalt kasutanud toodet RefectoCil Blonde Brow, siis lüheneb pealhoidmisaeg 1-5 min ja toote RefectoCil Eyelash Curl korral kuni 2 min. - Allergiatest: soovitame enne esimest kasutamiskorda või kui toonimist pole tehtud pikemat aega, viia läbi allergiatest (paikne katse).

RefectoCil Sensitive чёрная 15мл

6,90 €
Краска для бровей и ресниц Краска для бровей и ресниц. Результат сохраняется до 6 недель.

RefectoCil Sensitive тёмно коричневая 15мл

6,90 €
Краска для бровей и ресниц Краска для бровей и ресниц. Результат сохраняется до 6 недель.

RefectoCil Sensitive коричневая 15мл

6,90 €
Краска для бровей и ресниц. Результат сохраняется до 6 недель.

RefectoCil Sensitive светло коричневая 15мл

6,90 €
RefecoCil Kvaliteetne Ripsme- ja Kulmuvärv Tundlikele Silmadele Absoluutselt uus RefectoCil Sensitive silmavärv mis tagab õige lõpptulemuse saavutamise juba 3-5 minutiga ning hoiab ära ärrituse ja kipituse tekke. Spetsiaalselt mõeldud silmavärv tundlikele või allergilistele silmadele ja kontaktläätsede kasutajale. Parima kvaliteediga ripsme- ja kulmuvärv, mis kestab kuni 6 nädalat. NB! Tutvu esmalt kasutusjuhendiga enne värvimise alustamist!

RefectoCil Sensitive Гель-проявитель для краски

12,90 €
Специальный гель-проявитель для красок для бровей и ресниц серии Refectocil Sensitive. Легкое и удобное в использовании. Средство прошло дерматологические и офтальмологические испытания, содержит нитрат серебра. Одного гель-проявителя (60 мл) хватает на 4 тюбика с краской.

RefectoCil Silicone Pads

14,80 €
RefectoCil’i silmade kaitsepaberi Eye Protection Papers edasiarendus lihtsaimaks ripsmetoonimiseks. Silikoonpadjad Silicone Pads ennetavad naha soovimatut määrdumist. Need on isekleepuvad – kreem pole vajalik. Pehme, veekindel ning kõrgtehnoloogiline silikoon on libisemisvastane, nahasõbralik ja sobib igasuguse silma kujuga. Lihtne puhastada ja korduvkasutatav kuni 100 korda. Kasutamine: Täiuslikud tulemused vaid mõne sammuga. - Pane silikoonpatjade RefectoCil Silicone Pads läikiv pool nahale, otse silmalau alla, ja vajuta neid õrnalt naha vastu. - Kasuta RefectoCil’i ripsmete toonerit. - Pärast ooteaega eemalda ripsmete tooner otse silikoonpatjadelt niiske vatitupsuga. Puhastamine Padjakeste puhastamine seebi ja veega on piisav, sest bakterid ei saa pinnale koguneda.

RefectoCil Oxidant Liquid 3%100ml

6,90 €
Intensiivne vesinik ripsme-ja kulmuvärvidele tagab särava värvi ja seda saab muretult kasutada ka silmapiirkonnas. Kasutamine: 1. SAMM: Ettevalmistamine - Eemalda kontaktläätsed. - Puhasta silmapiirkond meie õlivaba ja ripsmeid tugevdava silmameigieemaldajaga RefectoCil Micellar Eye Make-up Remover. - Kasuta soolalahust RefectoCil Saline Solution, et eemaldada jäägid ja saada parim tulemus. - Kasuta RefectoCil’i silikoonpadjakesi Silicone Pads või nahakaitsekreemi Skin Protection Cream ja silmakaitsepabereid Eye Protection Papers vastavalt juhistele. 2. SAMM: Sega ja kanna peale - Vahetult enne toonimist sega kreemja pasta valmistamiseks 2 cm toonerit ja 10 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat vedelikku või 15-20 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat kreemi. - Seejärel kanna kulmudele ja ripsmetele. 3. SAMM: Pealhoidmisaeg - Ripsmed: 10 minutit. - Kulmud: 5-10 minutit. Mida kauem peal hoida, seda intensiivsem on tulemus. 4. SAMM: Valmis! - Eemalda vatitupsu ja vee abil. Nipid ja nõuanded - Kui oled eelnevalt kasutanud toodet RefectoCil Blonde Brow, siis lüheneb pealhoidmisaeg 1-5 min ja toote RefectoCil Eyelash Curl korral kuni 2 min. - Allergiatest: soovitame enne esimest kasutamiskorda või kui toonimist pole tehtud pikemat aega, viia läbi allergiatest (paikne katse).

RefectoCil Sensitive värvieemaldaja 150ml

16,70 €
Värviplekieemaldaja nahalt Värviplekieemaldaja, eemaldab kiirelt ja õrnalt liigse värvi nahalt, mis on sinna sattunud ripsmete või kulmude värvimise käigus. TÄHELEPANU: värvieemaldaja ei eemalda RefectoCil Sensitive värvi kasutamisel tekkinud plekke!

RefectoCil Saline Solution 100ml

5,40 €
Tagab parima aluspõhja hoolduste eel. kasutada enne make-up eemaldamist. Vedelik on õrnatoimeline ega ärrita silmi.

Refectocil КРАСКА ДЛЯ БРОВЕЙ И РЕСНИЦ, сине-черная

5,90 €
Краска для бровей и ресниц. Результат сохраняется до 6 недель.

Refectocil КРАСКА ДЛЯ БРОВЕЙ И РЕСНИЦ, коричневая

5,90 €
Краска для бровей и ресниц. Результат сохраняется до 6 недель. 15 мл.

Refectocil КРАСКА ДЛЯ БРОВЕЙ И РЕСНИЦ, светло-коричневая

5,90 €
Краска для бровей и ресниц. Результат сохраняется до 6 недель.15 мл.

RefectoCil Skin Protection Cream & Eye Mask 75ml

7,20 €
Питательный крем с витамином Е и пантенолом. Быстро впитывается, сохраняет естественный уровень увлажненности кожи и защищает ее от пересыхания.

Refectocil бумага для защиты глаз

4,80 €
Бумажные полоски, защищающие кожу глаз при окрашивании бровей и ресниц. В упаковке 48 шт.

REFECTOCIL EXTRA SOFT ЗАЩИТНЫЕ ПОЛОСКИ

5,10 €
Бумажные полоски, обладающие особо нежной текстурой, и специальным слоем, предотвращающим пропитывание краски, придавая коже глаз дополнительную защиту. Просты в использовании. В упаковке 80 шт.

REFECTOCIL COSMETIC BRUSH

2,90 €
Кисточка с жесткой щетиной для быстрого и точного нанесения краски на брови. Гладкие загнутые жесткие щетинки позволяют легко и точно наносить краску на брови от корней до кончиков. Легко очищаются при помощи воды после каждого использования.

REFECTOCIL COSMETIC BRUSH

2,90 €
Высококачественная кисточка, особо мягко и нежно воздействующая на кожу. Гладкие эластичные щетинки позволяют быстро, легко и точно наносить краску на ресницы и брови. Легко очищаются при помощи воды после каждого использования. Длина 10 см, синтетический ворс. С логотипом RefectoCil.

REFECTOCIL COLOR CLEANSER

10,08 €
Средство для удаления пятен краски. Быстро и нежно удаляет пятна от краски, попадающей на кожу в ходе окрашивания ресниц и бровей.

REFECTOCIL EYE MAKE-UP REMOVER

5,26 €
Средство для снятия макияжа с глаз, не содержит масел. Быстро и нежно удаляет даже самый сильный макияж. Можно использовать перед окрашиванием бровей и ресниц, для очищения и обезжиривания.

RefectoCil Tint Remover 150ml

14,40 €
Värviplekieemaldaja, mis kiirelt ja õrnalt eemaldab liigse värvi nahalt, mis on sinna sattunud ripsmete või kulmude värvimise käigus.