MATRIX BIOLAGE KeratinDose conditioner 1000ml

MATRIX BIOLAGE KeratinDose conditioner 1000ml

Доступность: Backorder

33,60 €

Артикул (SKU): E1560200

Palsam ületöödeldud juustele
Kahjustatud, ületöödeldud ja kuivad juuksed võivad olla haprad, raskesti käsitsetavad ja tuhmid. Keratindose palsami koostises on prokeratiin ja siid, mis muudavad ületöödeldud, nõrgad ja haprad juuksed elujõuliseks ja tugevaks. soovitame kasutada šampooniga Keratindose ja spreiga Pro-Keratin Renewal Spray, mis puhastavad juukseid õrnalt ja kingivad vajaliku niisutuse. 90% niisutatumad juuksed juba pärast esimest kasutuskorda.
* Kasutamisel koos šampooniga Keratindose ja spreiga Pro-Keratin Renewal Spray.
Looduslik Bioformula + molekulaarteadus
Siidi tugevusest ja pehmusest inspireeritud koostised, millele on valgu- ja niiskusetasakaalu taastamiseks lisatud prokeratiini.
Innovaatika
Meie esimene täiustatud süsteem, mis on mõeldud kaotatud põhiomaduste taastamiseks. Koostised, mis sisaldavad prokeratiini ja siidi, tugevdavad ületöödeldud juukseid sihipäraselt ja tasakaalustavad niiskust. Juuksed on liikuvad ja säravad.
- parabeenivaba koostis niisutab ja silub ületöödeldud juukseid
- niisutab juukseid ja ennetab juuste katkemist
- juuksed on siidised ja kergesti kammitavad
Kasutamine: kanna niisketele juustele aeglaste masserivate liigutustega. Jäta juustele mõjuma 1–3 minutiks. Loputa. Silma sattumisel loputa koheselt puhta veega. Paremate tulemuste saavutamiseks soovitame kasutada toodet koos šampooniga Keratindose ja spreiga Pro-Keratin Renewal Spray.

Напишите ваш собственный отзыв

критикуите продукт: MATRIX BIOLAGE KeratinDose conditioner 1000ml

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.