Puhastustarvikud

Sterilisaator UV SIBEL 8W

84,00 €
Automaatse lülitusega ja hea mahtuvusega UV sterilisaator kõigile ilutarvikutele. Mõõdud: 22cm x 40cm x 30cm. Garantii 12 kuud.

Vitasept FG antiseptikum jalgadele 150ml

4,30 €
Vitasept FG on jalgade antiseptikum, mis likvideerib naha ja küünte seenhaiguste jaoks sobiva keskkonna. Vähendab sealjuures jalgade liighigistamist ja sellest tulenevat ebameeldivat lõhna. Sobib kasutamiseks enne pediküüri, jalgade pihustusseadmetes ja alkoholi taluvate jalanõude desinfektsioonis. Sisaldab nahahooldusvahendeid. Pihustada toodet kuivale nahale, ning lasta 30 sek kuivada. Saadaval mugavas 150ml pihustuspudelis (täidetav) ja 5L kanistris.

Vitasept H naha antiseptikum 150ml

4,30 €
Naha antiseptik. Küünte desinfitseerimine maniküüris: enne protseduuri pihustada sõrmedele nii, et küüned oleks vahendiga kaetud ning lasta kuivada. Marrastuste, väikeste haavade, putukahammustuste desinfektsiooniks: pihustada marrastusele ning lasta kuivada.

Vitasept E käte antiseptik 75ml

7,20 €
VITASEPT®E on etanoolibaasiline laia toimespektriga käte antiseptikum, mida kasutatakse nii meditsiinis hügieeniliseks ja kirurgiliseks käte desinfektsiooniks kui ka erasektoris rahvatervise kaitse eesmärgil. KASUTAMINE: Hügieeniline käte antiseptika – hõõruda 3ml toodet 30sek vältel kuivadesse kätesse nii, et kogu käte pind oleks kaetud. Kirurgiline käte antiseptika – töödelda eelnevalt kirurgiliselt pestud kuivad käed ja küünarvarred 3-5ml tootega 2 korda. Toimeaeg käte ettevalmistamiseks 90sek.

Globaquat RTU alkoholivaba valmislahus 500ml

7,00 €
Materjalisõbralik pindade puhastus- ja desinfitseerimisvahend, mis on saadaval nii eelimmutatud rätikute, kui ka pihustina. Sobib hästi kammide, juukserullide, kääride, klienditoolide, akrüülmaterjalist pindade, eri liiki plastiku, solaariumvoodite, fitnessklubi inventari, arvutite, mänguasjade, madratsite puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Tootel on kiire toimeaeg, 60 sek isegi mustades tingimustes. Pihustipudel 500 ml ja 5 L kanister täitmiseks.

Globacid AF alkoholibaasiline valmislahus 5L

34,25 €
Globacid AF on balansseeritud alkoholide segul põhinev toode pindade kiirdesinfektsiooniks. Tegemist on valmislahusega. Tootel on mugavalt kiire toimeaeg, ainult 30 sekundit ning ei jäta kuivades pinnale jälgi. Kuna tegemist on alkoholiga, siis ei sobi antud toode akrüülklaasile, plastikule, kummile ja nahale (kunstnahale). Globacid AF on saanud küünetehnikute suureks sõbraks, kuna eemaldab kuivanud geeli lampidelt ja tööpinnalt. Saadaval mugavas 500 ml pihustipudelis ja 5 L kanistris

KUMMIST PÕRANDAHARI

9,60 €
Kummist põrandahari

Plaaster, liimivaba rull

15,00 €
* Toode kleepub iseendale, mitte nahale * Toodet saab kasutada niiskel ja märjal nahal * Toodet saab kasutada karvasel ja määrdunud nahal * Toodet on võimalik kasutada põletussidemena * Toode asendab tavalisi haavaplaastreid * Toode sobib igas vanuses vigastatule * Toodet saab kasutada hõõrdunud varvaste vahelise barjäärina * Inimesed, kes on proovinud seda toodet, ei kasuta enam haavaplaastreid sõrmedel. Mõõdud: * Rulli pikkus: 5,0 m. * Rulli laius: 6 cm. * Kihi paksus 1,9 mm * Ei sisalda lateksit.

Globaquat RTU alkoholivaba valmislahus 5 L

34,25 €
Materjalisõbralik pindade puhastus- ja desinfitseerimisvahend, mis on saadaval nii eelimmutatud rätikute, kui ka pihustina. Sobib hästi kammide, juukserullide, kääride, klienditoolide, akrüülmaterjalist pindade, eri liiki plastiku, solaariumvoodite, fitnessklubi inventari, arvutite, mänguasjade, madratsite puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Tootel on kiire toimeaeg, 60 sek isegi mustades tingimustes. Pihustipudel 500 ml ja 5 L kanister täitmiseks.

Andis Cool Care Plus 5in1

14,40 €
Cool Care Plus® on viis ühes: jahutusvedelik, määrdeaine, puhastusvahend, roostet ennetav ja desinfektsioonivahend koos värske lõhnaga. Lihtne kasutav spray - pole vaja eemaldada juukselõikusmasinal tera. Kõrgsurve otsik pihustab kiiresti juuksed välja teradelt. Maht: 439g.

Andis tera puhastushari

4,80 €
Perfect for cleaning clipper and trimmer blades. Super-soft bristles.

Globacid AF med 500ml

7,00 €
Globacid®AF med on meditsiiniseadmete (nt protseduurilauad, kandikud, käepidemed, voodiraamid, sidumismaterjali transpordikastid, kiirabiauto inventar) kiireks desinfektsiooniks mõeldud kasutusvalmis desinfektant, mis sobib kasutamiseks kõikidel alkoholi taluvatel pindadel. Toode ei jäta pärast kasutamist pindadele jääkaineid.
Müük
-20%
Chemi-Pharm Chemisept Hand Des 500ml Kiirvaade

Chemi-Pharm Chemisept Hand Des 500ml

Tavahind: 9,90 €

Special Price 7,90 €

Vahend käte hügieeniliseks antiseptikaks Efektiivne vahend käte antiseptikaks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes, kus käte antiseptika on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsiooni vältimiseks. Laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh Mycobacterium terrae ) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota). Tootes on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, vältimaks respiratoorsete allergooside teket. Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. Toode on nahasõbralik ja sisaldab komponente, millel on nahka pehmendav, niisutav ja kaitsev toime. Toode on vedela geeli vormis, mis tagab kasutamise mugavuse, efektiivsuse ja vähese lenduvuse. pH 6,5–7,5

Vitasept GEL geeljas käte antiseptikum 75ml

6,00 €
Geeljas antiseptikum. Vitasept GEL on isopropanooli ja etanooli baasil valmistatud antiseptikum, mis sisaldab pehmendavat tsitrusseemneõli ja glütseriini. Kanda kuivadele kätele 3 ml ja hõõruda kuivamiseni (hügieeniliseks kätehõõrdeks). Toimeaeg on 15-60 sekundit. Saadaval ka 75ml klappkorgiga pudel, mida on mugav reisile kaasa võtta. 75ml, 350ml (pumbaga), 1 L ja 5 L.

Daily vedelseep 1 L

6,76 €
Daily on parfüümi-, värvaine- ja leelisevaba vedelseep, mille pH on 5,5. Daily Extra on õrna tsitruselõhnaga. Daily sobib väga hästi tundliku naha puhul. Mõlemad seebid sisaldavad A- ja E-vitamiine ja Daily Extra sisaldab tsitrusseemne õli. Soovitame säilitada toatemperatuuril ning kaitsta jäätumise eest. Vedelseebid on saadaval 1L pudelis ning 5L kanistris hilisemaks täitmiseks.

Globacid ID amiinibaasiline kontsentraat 1L

23,39 €
Kõrgastme desinfektant instrumentidele, mis on väga laia toimespektriga, sealhulgas ka tuberkulotsiidse toimega. Globacid ID-l on kiire toimeaeg (4% - 5min, 2% - 15min, 1% - 60min) ning väga kuluefektiivne. Kasutuses olev töölahus on kõlblik kuni nädal aega. Sobib nii metallist, plastikust kui ka kummist/silikoonist instrumentide desinfektsiooniks Saadaval mugavas 1L pudelis ja 5L kanistris.

Sterilisaator Silver Fox S-01D, Digital

50,00 €
Digitaalne sterilisaator kuumade kvartskuulidega. Töötemperatuur 250 c.

Sterilisaator UV Silver Fox, sahtliga

45,60 €
Väljatõmmatava sahtliga UV- sterilisaator.

Hygienic spray 120ml

10,80 €
Puhastav sprei kätele, küüntele ja väiksele varustusele.

Hygienic spray 950ml

20,80 €
Puhastusvahend kätele, küüntele ja väiksele varustusele.

Sterilisaator Silver Fox S-01, manual

43,20 €
Soodne kvartskuulidega sterilisaator. Kuum-sterilisaator digitaalse taimeriga Kuumsterilisaator klaaskuulikestega, ideaalne kosmeetikutele ja küünetehnikutele. Töötemperatuur 220 C. Digitaalse taimeriga Värv: valge

Ultraheli sterilisaator Silver Fox UC-001

128,40 €
Pane puhastatavad tööriistad puhastusanumasse. Lisa vesi või puhastatud vesi masinasse. Sobiv kogus vett on siis, kui puhastatavad tööriistad on üleni vees. Vesi ei tohi ületada lubatud max kogust. Lisa puhastusvedelikku. Sule sterilisaatori ülemine kaas, pane masin tööle. Vali sobiv tööaeg. Käivita „Start/paus“ nupust ka samast nupust peatatakse protseduur. Kui masin töötab, siis töötamise märgutuli põleb. Samal ajal kui avatakse ülemine kaas, 3 sekundi jooksul alarm käivitub ja puhastus funktsioon peatub. Sumisti jätkab 3-kordse märguandega, töötamise märgutuli kustub ja taimer näitab „ Nulli“. Vajuta „Start/paus“ nuppu, et alarmistaatus lõpetada. Masin töötab vastavalt sätitud ajale. Aeg jookseb ise nulli ja kõlab 3x märguanne ja töötamise märgutuli kustub. Kui puhastusprotsess on lõppenud, ava pealmine kaas ja võta tööriistad välja. Pärast puhastusprotsessi, lülita masin välja ja võta vooluvõrgust välja. Vala vesi välja ja kasuta rätikut, et kuivatada anum.

Demineraliseeritu vesi vaporisaatoritele 5L

5,90 €
Demineraliseeritud vesi. Sobib näoaurutajatele jt. näo- ja kehahooldusmasinatele.

Sancleaner des. puh.vahend 1 L

8,27 €
Happeline desinfitseeriv sanitaarportselani, WC pottide, vannide, kraanikausside, kahhelplaatide ja vuugivahede puhastusvahend, mis eemaldab efektiivselt mustuse, rooste ja ladestunud soolad, samuti nende tekitatud lõhnad. Sancleaner sobib ka vask-, messing-, pronks- ja roostevabast terasest pindade puhastamiseks, samuti lubjasadestuste eemaldamiseks dušisõeladelt jt. Tegemist on kontsentraadiga ning soovitame kasutada ¼ lahust, WC pottides aga kontsentraadina. Põhjustab söövitust! (Kanda kindaid, mitte pihustada!) Saadaval mugavas 1 L pudelis ja 5 L kanistris.

Globacid AF alkoholibaasiline valmislahus 500ml

7,00 €
Globacid AF on balansseeritud alkoholide segul põhinev toode pindade kiirdesinfektsiooniks. Tegemist on valmislahusega. Tootel on mugavalt kiire toimeaeg, ainult 30 sekundit ning ei jäta kuivades pinnale jälgi. Kuna tegemist on alkoholiga, siis ei sobi antud toode akrüülklaasile, plastikule, kummile ja nahale (kunstnahale). Globacid AF on saanud küünetehnikute suureks sõbraks, kuna eemaldab kuivanud geeli lampidelt ja tööpinnalt. Saadaval mugavas 500 ml pihustipudelis ja 5 L kanistris
Müük
-23%
Chemi-Pharm Chemisept Hand Des 100ml Kiirvaade

Chemi-Pharm Chemisept Hand Des 100ml

Tavahind: 6,90 €

Special Price 5,30 €

Vahend käte hügieeniliseks antiseptikaks Efektiivne vahend käte antiseptikaks kõrgendatud hügieeninõuete tingimustes, kus käte antiseptika on tähtsaim profülaktiline abinõu infektsiooni vältimiseks. Laia fungitsiidse ja bakteritsiidse toimega, hävitab Gram-negatiivseid ja Gram-positiivseid baktereid (sh Mycobacterium terrae ) ja seeni, desaktiveerib nii ümbrisega (sh HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex) kui ka ümbriseta viiruseid (sh Adeno, Rota). Tootes on kasutatud puhast ja vähelenduvat etüülalkoholi, vältimaks respiratoorsete allergooside teket. Toode on värvi- ja lõhnaainevaba. Toode on nahasõbralik ja sisaldab komponente, millel on nahka pehmendav, niisutav ja kaitsev toime. Toode on vedela geeli vormis, mis tagab kasutamise mugavuse, efektiivsuse ja vähese lenduvuse. pH 6,5–7,5