HairLine kauplus kesklinnas asub nüüd Roseni 12!

Juukselõikuskäärid

Jaguar fileerkäärid ES Ocean 32 6"

185,00 €
32 thinning teeth with fine V-teeth serration for a pleasantly smooth feeling and a precise cut. Classic design for a traditional feeling during cutting.

Jaguar Scissors Ocean 5,25"

170,00 €
JAGUAR Ocean Hairdressing Scissors,silver line scissors from Jaguar with a short thumb and angled thumb ring to ensure relaxed working position with hollow ground slightly convex blades with partially intergrated cutting edges, making them ideal for slicing.

Jaguar käärid CJ4 Plus 5,5"

167,00 €
Offset design for ergonomic handle position and relaxed working. Angled thumb ring for a very relaxed working posture, without pressure marks.

Käärid Kiepe 6" style relax

26,00 €
Kiepe Studio Style relax lõikuskäärid 6 (16 cm). Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Ergonoomilise disainiga käärid on roostevabast terasest. Komplektis eemaldatav sõrmetugi ja kummirõngad sõrmeaukudele. Kumera teraga (convex blade) – väga sileda, sujuva ja terava äärega. Sobib ideaalselt libistamistehnikateks ja on laialdasemate kasutusvõimalustega. Järsem lõikenurk tagab teravama lõikuse ja parema vastupidavuse.

Fileerkäärid Keiepe 5,5" master 38

84,00 €
Kiepe Master fileerkäärid 5,5 (14 cm) Rootsi Sandvik- teras 19c27 38 hammast kaunistatud Swarowsky kividega. Komplektis eemaldatav sõrmetugi ja kummirõngad sõrmeaukudele.

Käärid Kiepe 5,5" Feeling

64,00 €
Profesionaalsed lõikuskäärid juuksuritele, suurus 5,5" (14 cm). * Rootsi Sandvik- teras 19c27 * Kaunistatud Swarowsky kividega * Komplektis eemaldatav sõrmetugi ja kummirõngad sõrmeaukudele.

Mayor Euro 5"

13,00 €
Soodsad 5" juukselõikuskäärid varukäärideks, juuksuriõpilastele või koduseks kasutamiseks.

Käärid e-kwip R700 7"

153,60 €
Kõrgkvaliteetsed pikad 7" juukselõikuskäärid.

Mayor Euro 5,5"

13,00 €
Soodsad 5,5" juukselõikuskäärid varukäärideks, juuksuriõpilastele või koduseks kasutamiseks.

Mayor Euro fileerkäärid 6"

16,00 €
6" fileerkäärid koduseks kasutamiseks või juuksuriõpilastele.

Käärid Kiepe 5,5" style formula

26,00 €
Studio Style käärid sobivad hästi kõikidele lõikustehnikatele. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Ergonoomilise disainiga käärid on roostevabast terasest. Komplektis eemaldatav sõrmetugi ja kummirõngad sõrmeaukudele. Kumera teraga (convex blade) – väga sileda, sujuva ja terava äärega. Järsem lõikenurk tagab teravama lõikuse ja parema vastupidavuse.

Käärid Kiepe Studio Techno 5,5", ergonoomilised

24,00 €
Lõikuskäärid 5,5 (14 cm), spetsiaalne kerge roostevaba teras Mikrohammastega tera (micro serrated) - Väikeste mikrohammastega tera, sobib nii märja kui ka kuiva juukse lõikamiseks. Ei sobi libistustehnikaks. Tänu mikrohammastele ei libise juuksed tera vahelt, mistõttu on hea esimesteks käärideks algajatele. See tera on vastupidavam ning kõva objekti vastu minnes ei tule sinna mikromõrasid. Mikrohammastega tera on raskemini teritatav kuid ei vaja seda nii tihti. Teevad lõikamisel häält. Lõikustehnikate võimalused on piiratud.

Käärid Kiepe Studio Techno, fileerkäärid

24,00 €
Fileerkäärid 5,5 (14 cm), spetsiaalne kerge roostevaba teras, 38 hammast. Väikeste mikrohammastega tera, sobib nii märja kui ka kuiva juukse lõikamiseks. Ei sobi libistustehnikaks. Tänu mikrohammastele ei libise juuksed tera vahelt, mistõttu on hea esimesteks käärideks algajatele. See tera on vastupidavam ning kõva objekti vastu minnes ei tule sinna mikromõrasid. Mikrohammastega tera on raskemini teritatav kuid ei vaja seda nii tihti. Teevad lõikamisel häält. Lõikustehnikate võimalused on piiratud.

Käärid Kiepe 5" style relax

26,00 €
Lõikuskäärid 5, Kumera teraga (convex blade) – Väga sileda, sujuva ja terava äärega. Sobib ideaalselt libistamistehnikateks ja on laialdasemate kasutusvõimalustega. Järsem lõikenurk tagab teravama lõikuse ja parema vastupidavuse.

Käärid Kiepe 5,5" ergonoomilsed

13,60 €
Lõikuskäärid 5,5 (14 cm) ergonoomilised * Roostevaba teras * Ideaalne juuksuriõpilastele ja koduseks kasutamiseks

Fileerkäärid Kiepe 6"

16,00 €
Fileerkäärid 6 (16 cm) * Roostevaba teras * 28 hammast * Ideaalne juuksuriõpilastele ja koduseks kasutamiseks.

Käärid Kiepe 5,5 emotion

64,00 €
Lõikuskäärid 5,5 (14 cm) pool ergonoomilised * Rootsi Sandvik- teras 19c27 * Kaunistatud Swarowsky kvidega