Juukselõikuskäärid

Jaguar fileerkäärid ES Diamond CC28 5,5"

257,00 €
28 thinning teeth with fine V-teeth serration for a pleasantly smooth feeling and a precise cut. Classic design for a traditional feeling during cutting.

Jaguar käärid Dynasty 6,5"

250,00 €
Sharp convex, stainless steel blades with fully integrated cutting edges, make these scissors perfect for all cutting techniques. Flat VARIO-PLUS screw allows for individual setting of the cutting action, while DC honing of the cutting edges gives maximum sharpness for perfect control on cuts. Details: Blade – Convex Set – Offset Screw – Flat

Jaguar fileerkäärid ES Ocean 32 6"

185,00 €
32 thinning teeth with fine V-teeth serration for a pleasantly smooth feeling and a precise cut. Classic design for a traditional feeling during cutting.

Kääride kmp e-kwip Education set

122,00 €
Komplektis juukselõikuskäärid 5,5" ja fileerkärrid 5,5".

Kääride hoidik

10,80 €
Käärihoidik kuni 10 käärile. Kõrred on hoidjast eemaldatavad.

Käärid Kiepe 6" style relax

26,00 €
Kiepe Studio Style relax lõikuskäärid 6 (16 cm). Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Ergonoomilise disainiga käärid on roostevabast terasest. Komplektis eemaldatav sõrmetugi ja kummirõngad sõrmeaukudele. Kumera teraga (convex blade) – väga sileda, sujuva ja terava äärega. Sobib ideaalselt libistamistehnikateks ja on laialdasemate kasutusvõimalustega. Järsem lõikenurk tagab teravama lõikuse ja parema vastupidavuse.

Fileerkäärid Keiepe 5,5" master 38

84,00 €
Kiepe Master fileerkäärid 5,5 (14 cm) Rootsi Sandvik- teras 19c27 38 hammast kaunistatud Swarowsky kividega. Komplektis eemaldatav sõrmetugi ja kummirõngad sõrmeaukudele.

Käärid Kiepe 5,5" Feeling

64,00 €
Profesionaalsed lõikuskäärid juuksuritele, suurus 5,5" (14 cm). * Rootsi Sandvik- teras 19c27 * Kaunistatud Swarowsky kividega * Komplektis eemaldatav sõrmetugi ja kummirõngad sõrmeaukudele.

Mayor Euro 5"

13,00 €
Soodsad 5" juukselõikuskäärid varukäärideks, juuksuriõpilastele või koduseks kasutamiseks.

Mayor Euro 5,5"

13,00 €
Soodsad 5,5" juukselõikuskäärid varukäärideks, juuksuriõpilastele või koduseks kasutamiseks.

Mayor Euro fileerkäärid 6"

16,00 €
6" fileerkäärid koduseks kasutamiseks või juuksuriõpilastele.

Käärid Kiepe 5,5" style formula

26,00 €
Studio Style käärid sobivad hästi kõikidele lõikustehnikatele. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Ergonoomilise disainiga käärid on roostevabast terasest. Komplektis eemaldatav sõrmetugi ja kummirõngad sõrmeaukudele. Kumera teraga (convex blade) – väga sileda, sujuva ja terava äärega. Järsem lõikenurk tagab teravama lõikuse ja parema vastupidavuse.

Käärid Kiepe Studio Techno 5,5", ergonoomilised

24,00 €
Lõikuskäärid 5,5 (14 cm), spetsiaalne kerge roostevaba teras Mikrohammastega tera (micro serrated) - Väikeste mikrohammastega tera, sobib nii märja kui ka kuiva juukse lõikamiseks. Ei sobi libistustehnikaks. Tänu mikrohammastele ei libise juuksed tera vahelt, mistõttu on hea esimesteks käärideks algajatele. See tera on vastupidavam ning kõva objekti vastu minnes ei tule sinna mikromõrasid. Mikrohammastega tera on raskemini teritatav kuid ei vaja seda nii tihti. Teevad lõikamisel häält. Lõikustehnikate võimalused on piiratud.

Käärid Kiepe Studio Techno, fileerkäärid

24,00 €
Fileerkäärid 5,5 (14 cm), spetsiaalne kerge roostevaba teras, 38 hammast. Väikeste mikrohammastega tera, sobib nii märja kui ka kuiva juukse lõikamiseks. Ei sobi libistustehnikaks. Tänu mikrohammastele ei libise juuksed tera vahelt, mistõttu on hea esimesteks käärideks algajatele. See tera on vastupidavam ning kõva objekti vastu minnes ei tule sinna mikromõrasid. Mikrohammastega tera on raskemini teritatav kuid ei vaja seda nii tihti. Teevad lõikamisel häält. Lõikustehnikate võimalused on piiratud.

Käärid Kiepe 5" style relax

26,00 €
Lõikuskäärid 5, Kumera teraga (convex blade) – Väga sileda, sujuva ja terava äärega. Sobib ideaalselt libistamistehnikateks ja on laialdasemate kasutusvõimalustega. Järsem lõikenurk tagab teravama lõikuse ja parema vastupidavuse.

Käärid Kiepe 5,5" ergonoomilsed

13,60 €
Lõikuskäärid 5,5 (14 cm) ergonoomilised * Roostevaba teras * Ideaalne juuksuriõpilastele ja koduseks kasutamiseks

Fileerkäärid Kiepe 6"

16,00 €
Fileerkäärid 6 (16 cm) * Roostevaba teras * 28 hammast * Ideaalne juuksuriõpilastele ja koduseks kasutamiseks.

Käärid Kiepe 5,5 emotion

64,00 €
Lõikuskäärid 5,5 (14 cm) pool ergonoomilised * Rootsi Sandvik- teras 19c27 * Kaunistatud Swarowsky kvidega