SALONGISISUSTUS

Suur valik salongisisustust nii juuksurisalongidele, ilusalongidele! Parema pakkumise saamiseks kirjutage meile info@hairline.ee

Sterilisaator Silver Fox S-01D, Digital

50,00 €
Digitaalne sterilisaator kuumade kvartskuulidega. Töötemperatuur 250 c.

Sterilisaator UV Silver Fox, sahtliga

45,60 €
Väljatõmmatava sahtliga UV- sterilisaator.

Sterilisaator UV SIBEL 8W

84,00 €
Automaatse lülitusega ja hea mahtuvusega UV sterilisaator kõigile ilutarvikutele. Mõõdud: 22cm x 40cm x 30cm. Garantii 12 kuud.

Ultraheli sterilisaator Silver Fox UC-001

128,40 €
Pane puhastatavad tööriistad puhastusanumasse. Lisa vesi või puhastatud vesi masinasse. Sobiv kogus vett on siis, kui puhastatavad tööriistad on üleni vees. Vesi ei tohi ületada lubatud max kogust. Lisa puhastusvedelikku. Sule sterilisaatori ülemine kaas, pane masin tööle. Vali sobiv tööaeg. Käivita „Start/paus“ nupust ka samast nupust peatatakse protseduur. Kui masin töötab, siis töötamise märgutuli põleb. Samal ajal kui avatakse ülemine kaas, 3 sekundi jooksul alarm käivitub ja puhastus funktsioon peatub. Sumisti jätkab 3-kordse märguandega, töötamise märgutuli kustub ja taimer näitab „ Nulli“. Vajuta „Start/paus“ nuppu, et alarmistaatus lõpetada. Masin töötab vastavalt sätitud ajale. Aeg jookseb ise nulli ja kõlab 3x märguanne ja töötamise märgutuli kustub. Kui puhastusprotsess on lõppenud, ava pealmine kaas ja võta tööriistad välja. Pärast puhastusprotsessi, lülita masin välja ja võta vooluvõrgust välja. Vala vesi välja ja kasuta rätikut, et kuivatada anum.