Parafiinivannid-ja tarvikud

Parafiini soojendaja

60,00 €
Parafiinivann on mõeldud parafiinteraapia protseduuride komplekti tegemiseks. Aparaat tagab kosmeetikaparafiini kiirenenud sulamise ning säilitab parafiini vedelas seisundis antud kindla temperatuuriga. Aparaadi täislaadimisel võtab kogu parafiini sulamine aega umbes poolteist tundi.

Sibel parafiinivann 2,7L

54,98 €
Kvaliteetne parafiinivann käe- ja jalahooldusprotseduurideks. Maht 2,7 liitrit.

Paraffin Chocolate 500g

6,76 €
Parafiin. Sobib nii käte- kui ka jalahoolduseks, toidab ja sügavniisutab nahka. Soodustab mikrotsirkulatsiooni, ideaalne liigeseprobleemidega inimestele.

Parafiin apelsin- virsik 500g

6,76 €
Parafiin. Sobib nii käte- kui ka jalahoolduseks, toidab ja sügavniisutab nahka. Soodustab mikrotsirkulatsiooni, ideaalne liigeseprobleemidega inimestele.

Parafiin BIO virsik 500ml

6,76 €
Delikaatne virsikulõhnaline parafiin taastab naha optimaalse niiskustasakaalu. Tagab kauakestva niisutuse tänu E-vitamiinile ja virsikuõlile. Sooja parafiini hooldus mõjutab naha sügavamaid kihte, jättes need niisutatuks, toidetuks ja nooruslikuks.

Parafiin BIO oliiviõliga 500ml

6,76 €
Toitva oliiviõliga vananemisvastane parafiinvaha käte- ja jalgade hoolduseks. Sooja parafiini hooldus mõjutab naha sügavamaid kihte, jättes need niisutatuks, toidetuks ja nooruslikuks. Oliivõli on üks intensiivsemaid looduslikke niisutajaid ja pehmendajaid.

Spaatel Silver Fox, 179mm

1,50 €
Plastikust spaatel 17.9 cm Sobib ideaalselt vahade pealekandmiseks, kreemjate värvide ja geelide segamiseks.

Spaatel Silver Fox, 169mm

1,50 €
Spaatel vahade ja erinevate toodete segamiseks, plastikust. Sobib ideaalselt vahade pealekandmiseks, kreemjate värvide ja geelide segamiseks Värv:valge

Hairway kindad parafiinihoolduse jaoks

6,00 €
Pehmed kindad parafiinihoolduse jaoks. Kindad aitavad säilitada parafiinihoolduse soojendavat mõju pikemalt.

Hairway sokid parafiinihoolduse jaoks

6,00 €
Pehmed sokid parafiinihoolduse jaoks. Sokid aitavad säilitada parafiinihoolduse soojendavat mõju pikemalt.