Depilatsioon

Peggy Sage Cartridge of warm depilatory wax vanilla 100ml

2,50 €
Naturaalset vaiku sisaldav rasvlahustuv depileerimisvaha kergesti ärrituvale, noorele nahale. Ideaalne esimest korda toimuvaks depilatsiooniks. Roll-on otsik laseb lihtsalt kanda nahale piisava koguse vaha õhukese ja ühtlase kihina. Vaha eemaldatakse depilatsioonipaberiga. Kasutamine: soovitav on kasutada vahatamiseelseid nahahooldusvahendeid, eriti kuiva ja tundliku naha puhul. Soojenda vahapadrun vahasoojendajas 37°-39 °C . Katseta, et vaha poleks liiga kuum ja tõmba roll-on otsikuga mööda nahapinda karvakasvu suunas sobiva pikkusega vahakiht. Aseta vahale depilatsioonipaber, patsuta ja eemalda see järsu liigutusega karvakasvule vastassuunas, hoides samal ajal teise käega nahka tagasi. Vahajääkide eemaldamiseks kasuta depilatsioonijärgset õli või -piima.

Külma vaha plaastrid kehale

4,92 €
Külma vaha plaastrid sobivad eriti hästi neile kes on tundlikud kuuma suhtes või kellel esineb vereringe probleeme. Pakendis 6 x 2 plaastrit.

Depileerimise komplekt Peggy Sage

39,90 €
Komplektis 4tk x 100ml meevaha padrunit, 250 vahapaberit, post-depilatsion õli 150ml ja vahapadruni soojendaja.

Külma vaha plaastrid kehale Peggy Sage

5,90 €
Ühekordseks kasutamiseks külma vaha plaastrid. Pakis 10 x 2 tk, 4 puhastus salvrätti. Kasutamine: soojenda käte vahel plaaster, et saaks kaitsekile eemaldada. Aseta plaaster depileeritavale kohale ja hõõru kogu plaastrit mõni hetk, kindlustamaks vaha kinnitumise naha külge. Tõmba plaaster ühe kindla ja järsu liigutusega vastu karva. Kasuta pakis kaasas olevaid salvrätikuid vaha jääkide eemaldamiseks.