Sebastian Professional

SEBASTIAN Volupt Spray 150ml

27,50 €
Luksuslik volüümi andev kerge sprei.

SEBASTIAN Gel Forte 200ml

25,96 €
Soengule kindla vormi, tekstuuri ja mahu andmiseks. Tugevdav geel sisaldab mikrokristalle, mis tagavad tugeva hoidvuse ja muljetavaldava paindlikkuse. Pärlendav koostis sulandub kergelt juustesse ja aitab luua mitmetasandilise läikega soenguid, mis ei ole kanged, rasused ega kleepuvad.

SEBASTIAN Texturizer 150ml

29,35 €
Mitmetoimeline, keskmist hoidvust tagav tekstuuri andev vahend aitab luua paindlikke säravaid vorme või radikaalseid tekstuure, jättes soengu samal ajal pehmeks. Sirgete juuste puhul saab rõhutada eristusi ning lokkide puhul vetruvust ja vormi.

SEBASTIAN Mousse Forte 200ml

21,46 €
Tugevdav kohevustandev vaht tagab tugeva hoidvuse, et saaksite soengule anda kohevuse, mis käega katsudes jääb pehmeks. Sobib lainete ja lokkide väljajoonistamiseks ning paljude erinevate soengute vormimiseks. Tagab juustele kuumakaitse ja terve päeva kestva kaitse kräsu vastu.

SEBASTIAN Re-Shaper Hairspray 400 ml

27,25 €
Tugev ümbervormitav juukselakk. Kõikidele juuksetüüpidele.

SEBASTIAN Shaper Fierce Hairspray 400ml

27,25 €
Eriti tugev juukselakk hoiab juuksed just sellistena nagu soovite. Pole vahet, kas jalutate linnas või moelaval, soeng on endisel volüümikas, tekstuurne või kindlalt paigas. Igal juhul särav hoolimata kõigest, mis ette võib tulla. Toime: eriti tugev viimistlus, mis ei vea alt. Kõikidele juuksetüüpidele.

SEBASTIAN Molding Mud 75ml

23,70 €
ikkalik kreemjas viimistlusvahend teise päeva välimuse ja tunde loomiseks. Sassis soengud hirmutava tekstuuriga.

SEBASTIAN Craft Clay 50ml

23,70 €
Matistav ja tekstuuri andev modelleerimissavi tagab tugevad väljajoonistused ja muudab juuksetekstuuri. Loob kuiva, mati väljanägemise ning tuntava paindliku hoiduvuse.