RefectoCil

RefectoCil silmavärv, must

5,90 €
Eriti soovitatud mustade või tumepruunide juustega klientidele ripsmete ja kulmude värvimiseks – ilusaimad mustad stiilid! -Süsimustad ripsmed ja kulmud. -Sobib segamiseks kõigi 8 RefectoCil’i tooneriga. -Laialiminemis- ja veekindel. -Kestab kuni 6 nädalat. Kasutamine: 1. SAMM: Ettevalmistamine -Eemalda kontaktläätsed. -Puhasta silmapiirkond meie õlivaba ja ripsmeid tugevdava silmameigieemaldajaga RefectoCil Micellar Eye Make-up Remover. -Kasuta soolalahust RefectoCil Saline Solution, et eemaldada jäägid ja saada parim tulemus. -Kasuta RefectoCil’i silikoonpadjakesi Silicone Pads või nahakaitsekreemi Skin Protection Cream ja silmakaitsepabereid Eye Protection Papers vastavalt juhistele. 2. SAMM: Sega ja kanna peale -Vahetult enne toonimist sega kreemja pasta valmistamiseks 2 cm toonerit ja 10 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat vedelikku või 15-20 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat kreemi. -Seejärel kanna kulmudele ja ripsmetele. 3. SAMM: Pealhoidmisaeg -Ripsmed: 10 minutit. -Kulmud: 5-10 minutit. Mida kauem peal hoida, seda intensiivsem on tulemus. 4. SAMM: Valmis! -Eemalda vatitupsu ja vee abil. Nipid ja nõuanded Kui oled eelnevalt kasutanud toodet RefectoCil Blonde Brow, siis lüheneb pealhoidmisaeg 1-5 min ja toote RefectoCil Eyelash Curl korral kuni 2 min. Allergiatest: soovitame enne esimest kasutamiskorda või kui toonimist pole tehtud pikemat aega, viia läbi allergiatest (paikne katse).

RefectoCil Sensitive pruun 15ml

6,90 €
Kvaliteetne ripsme- ja kulmuvärv allergikutele. Parima kvaliteediga ripsme ja kulmuvärv allergikutele, mis kestab kuni 6 nädalat. Sisaldab hõbenitraati, ei põhjusta ärritust ega põleta nahka. Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud. Katab ripsmed ja kulmud rikkaliku sooja pruuni värviga. Parima tulemuse saavutamiseks kasutage pruunidel ripsmetel/kulmudel.

RefectoCil Sensitive helepruun 15ml

6,90 €
RefecoCil Kvaliteetne Ripsme- ja Kulmuvärv Tundlikele Silmadele Absoluutselt uus RefectoCil Sensitive silmavärv mis tagab õige lõpptulemuse saavutamise juba 3-5 minutiga ning hoiab ära ärrituse ja kipituse tekke. Spetsiaalselt mõeldud silmavärv tundlikele või allergilistele silmadele ja kontaktläätsede kasutajale. Parima kvaliteediga ripsme- ja kulmuvärv, mis kestab kuni 6 nädalat. NB! Tutvu esmalt kasutusjuhendiga enne värvimise alustamist!

RefectoCil Sensitive Developer Gel 60ml

12,90 €
Kreemvesinik hõbenitraadiga RefectoCil Sensitive Color Gel fikseerimiseks. Lihtne ja mugav kasutada ei tilgu! Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud. Ühest tuubist kreemvesinikust jätkub 4 värvituubile.

RefectoCil Silicone Pads

14,80 €
RefectoCil’i silmade kaitsepaberi Eye Protection Papers edasiarendus lihtsaimaks ripsmetoonimiseks. Silikoonpadjad Silicone Pads ennetavad naha soovimatut määrdumist. Need on isekleepuvad – kreem pole vajalik. Pehme, veekindel ning kõrgtehnoloogiline silikoon on libisemisvastane, nahasõbralik ja sobib igasuguse silma kujuga. Lihtne puhastada ja korduvkasutatav kuni 100 korda. Kasutamine: Täiuslikud tulemused vaid mõne sammuga. - Pane silikoonpatjade RefectoCil Silicone Pads läikiv pool nahale, otse silmalau alla, ja vajuta neid õrnalt naha vastu. - Kasuta RefectoCil’i ripsmete toonerit. - Pärast ooteaega eemalda ripsmete tooner otse silikoonpatjadelt niiske vatitupsuga. Puhastamine Padjakeste puhastamine seebi ja veega on piisav, sest bakterid ei saa pinnale koguneda.

RefectoCil Oxidant Liquid 3%100ml

6,90 €
Intensiivne vesinik ripsme-ja kulmuvärvidele tagab särava värvi ja seda saab muretult kasutada ka silmapiirkonnas. Kasutamine: 1. SAMM: Ettevalmistamine - Eemalda kontaktläätsed. - Puhasta silmapiirkond meie õlivaba ja ripsmeid tugevdava silmameigieemaldajaga RefectoCil Micellar Eye Make-up Remover. - Kasuta soolalahust RefectoCil Saline Solution, et eemaldada jäägid ja saada parim tulemus. - Kasuta RefectoCil’i silikoonpadjakesi Silicone Pads või nahakaitsekreemi Skin Protection Cream ja silmakaitsepabereid Eye Protection Papers vastavalt juhistele. 2. SAMM: Sega ja kanna peale - Vahetult enne toonimist sega kreemja pasta valmistamiseks 2 cm toonerit ja 10 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat vedelikku või 15-20 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat kreemi. - Seejärel kanna kulmudele ja ripsmetele. 3. SAMM: Pealhoidmisaeg - Ripsmed: 10 minutit. - Kulmud: 5-10 minutit. Mida kauem peal hoida, seda intensiivsem on tulemus. 4. SAMM: Valmis! - Eemalda vatitupsu ja vee abil. Nipid ja nõuanded - Kui oled eelnevalt kasutanud toodet RefectoCil Blonde Brow, siis lüheneb pealhoidmisaeg 1-5 min ja toote RefectoCil Eyelash Curl korral kuni 2 min. - Allergiatest: soovitame enne esimest kasutamiskorda või kui toonimist pole tehtud pikemat aega, viia läbi allergiatest (paikne katse).

RefectoCil Oxidant Cream 3% 100ml

8,40 €
Oksüdeerivat kreemvesinikku kulmu- ja ripsmevärvidele iseloomustab tekstuur, mida on kerge segada. Tagab särava värvi. Kasutamiseks koos Refectocil'i kulmu ja ripsmevärvidega. Antud toodet tuleb kasutada RefectoCil Blonde Brow korral. Kasutamine: 1. SAMM: Ettevalmistamine - Eemalda kontaktläätsed. - Puhasta silmapiirkond meie õlivaba ja ripsmeid tugevdava silmameigieemaldajaga RefectoCil Micellar Eye Make-up Remover. - Kasuta soolalahust RefectoCil Saline Solution, et eemaldada jäägid ja saada parim tulemus. - Kasuta RefectoCil’i silikoonpadjakesi Silicone Pads või nahakaitsekreemi Skin Protection Cream ja silmakaitsepabereid Eye Protection Papers vastavalt juhistele. 2. SAMM: Sega ja kanna peale - Vahetult enne toonimist sega kreemja pasta valmistamiseks 2 cm toonerit ja 10 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat vedelikku või 15-20 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat kreemi. - Seejärel kanna kulmudele ja ripsmetele. 3. SAMM: Pealhoidmisaeg - Ripsmed: 10 minutit. - Kulmud: 5-10 minutit. Mida kauem peal hoida, seda intensiivsem on tulemus. 4. SAMM: Valmis! - Eemalda vatitupsu ja vee abil. Nipid ja nõuanded - Kui oled eelnevalt kasutanud toodet RefectoCil Blonde Brow, siis lüheneb pealhoidmisaeg 1-5 min ja toote RefectoCil Eyelash Curl korral kuni 2 min. - Allergiatest: soovitame enne esimest kasutamiskorda või kui toonimist pole tehtud pikemat aega, viia läbi allergiatest (paikne katse).

RefectoCil Sensitive värvieemaldaja 150ml

16,70 €
Värviplekieemaldaja nahalt Värviplekieemaldaja, eemaldab kiirelt ja õrnalt liigse värvi nahalt, mis on sinna sattunud ripsmete või kulmude värvimise käigus. TÄHELEPANU: värvieemaldaja ei eemalda RefectoCil Sensitive värvi kasutamisel tekkinud plekke!

RefectoCil Tint Remover 150ml

14,40 €
Värviplekieemaldaja, mis kiirelt ja õrnalt eemaldab liigse värvi nahalt, mis on sinna sattunud ripsmete või kulmude värvimise käigus.

RefectoCil Sensitive tumepruun 15ml

6,90 €
Professionaalne ripsme-ja kulmuvärv tundlikule nahale ja silmadele.

RefectoCil Sensitive must 15ml

6,90 €
Professionaalne ripsme-ja kulmuvärv tundlikule nahale ja silmadele. Parima kvaliteediga ripsme ja kulmuvärv allergikutele, mis kestab kuni 6 nädalat. Sisaldab hõbenitraati, ei põhjusta ärritust ega põleta nahka. Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud.

RefectoCil silmavärv, hall

5,90 €
Hallinevate või valgete karvade loomulikuks katmiseks või delikaatselt tumedaks muutmiseks. Grafiidiga segamine muudab RefectoCil’i värvid tunduvalt jahedamaks. Ajatud stiilid! - Tumehallid ripsmed ja kulmud! - Sobib segamiseks kõigi 8 RefectoCil’i tooneriga jahedama tulemuse saavutamiseks. - Soovitatav ka meestele, kes soovivad rõhutada oma silmi looduslikult. - Laialiminemis- ja veekindel. - Kestab kuni 6 nädalat. Kasutamine: 1. SAMM: Ettevalmistamine - Eemalda kontaktläätsed. - Puhasta silmapiirkond meie õlivaba ja ripsmeid tugevdava silmameigieemaldajaga RefectoCil Micellar Eye Make-up Remover. - Kasuta soolalahust RefectoCil Saline Solution, et eemaldada jäägid ja saada parim tulemus. - Kasuta RefectoCil’i silikoonpadjakesi Silicone Pads või nahakaitsekreemi Skin Protection Cream ja silmakaitsepabereid Eye Protection Papers vastavalt juhistele. 2. SAMM: Sega ja kanna peale - Vahetult enne toonimist sega kreemja pasta valmistamiseks 2 cm toonerit ja 10 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat vedelikku või 15-20 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat kreemi. - Seejärel kanna kulmudele ja ripsmetele. 3. SAMM: Pealhoidmisaeg - Ripsmed: 10 minutit. - Kulmud: 5-10 minutit. Mida kauem peal hoida, seda intensiivsem on tulemus. 4. SAMM: Valmis! - Eemalda vatitupsu ja vee abil. Nipid ja nõuanded - Kui oled eelnevalt kasutanud toodet RefectoCil Blonde Brow, siis lüheneb pealhoidmisaeg 1-5 min ja toote RefectoCil Eyelash Curl korral kuni 2 min. - Allergiatest: soovitame enne esimest kasutamiskorda või kui toonimist pole tehtud pikemat aega, viia läbi allergiatest (paikne katse).

RefectoCil sini-must silmavärv

5,90 €
Sinakasmust on pehme sinise varjundiga must, mis lisab täiendavat sügavust ja sära ning loob hämmastavaid sinakasmusti stiile. -Musta varjund, mis annab igale karvale sinaka värvi. -Sobib segamiseks kõigi 8 RefectoCil’i tooneriga. -Laialiminemis- ja veekindel. -Kestab kuni 6 nädalat. Kasutamine: 1. SAMM: Ettevalmistamine -Eemalda kontaktläätsed. -Puhasta silmapiirkond meie õlivaba ja ripsmeid tugevdava silmameigieemaldajaga RefectoCil Micellar Eye Make-up Remover. -Kasuta soolalahust RefectoCil Saline Solution, et eemaldada jäägid ja saada parim tulemus. -Kasuta RefectoCil’i silikoonpadjakesi Silicone Pads või nahakaitsekreemi Skin Protection Cream ja silmakaitsepabereid Eye Protection Papers vastavalt juhistele. 2. SAMM: Sega ja kanna peale -Vahetult enne toonimist sega kreemja pasta valmistamiseks 2 cm toonerit ja 10 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat vedelikku või 15-20 tilka RefectoCil’i oksüdeerivat kreemi. -Seejärel kanna kulmudele ja ripsmetele. 3. SAMM: Pealhoidmisaeg -Ripsmed: 10 minutit. -Kulmud: 5-10 minutit. Mida kauem peal hoida, seda intensiivsem on tulemus. 4. SAMM: Valmis! -Eemalda vatitupsu ja vee abil. Nipid ja nõuanded Kui oled eelnevalt kasutanud toodet RefectoCil Blonde Brow, siis lüheneb pealhoidmisaeg 1-5 min ja toote RefectoCil Eyelash Curl korral kuni 2 min. Allergiatest: soovitame enne esimest kasutamiskorda või kui toonimist pole tehtud pikemat aega, viia läbi allergiatest (paikne katse).

RefectoCil silmavärv, pruun

5,90 €
Pruun Refectocil professionaalne ripsme- ja kulmuvärv 15ml. Tuubist jätkub vähemalt 20-ks korraks. Lisage 2 cm värvile 15-20 tilka Refectocil 3% kreemvesinikku, tulemuseks peab olema tihe segu. Refectociliga saate 5-10 minutiga valgus- ja veekindla värvi ripsmetele ja kulmudele mitmeks nädalaks. Refectocili värvi kasutamine on lihtne ja tulemusrikas, see on testitud kvaliteettoode, mida kasutavad kosmeetikud üle maailma.

RefectoCil silmavärv, helepruun

5,90 €
Helepruun Refectocil professionaalne ripsme- ja kulmuvärv. 15ml Tuubist jätkub vähemalt 20-ks korraks. Lisage 2 cm värvile 15-20 tilka Refectocil 3% kreemvesinikku, tulemuseks peab olema tihe segu. Refectociliga saate 5-10 minutiga valgus- ja veekindla värvi ripsmetele ja kulmudele mitmeks nädalaks. Refectocili värvi kasutamine on lihtne ja tulemusrikas, see on testitud kvaliteettoode, mida kasutavad kosmeetikud üle maailma.

RefectoCil Skin Protection Cream & Eye Mask 75ml

8,40 €
Kaks ühes! Kreem töötati välja silmade kaitsepaberi RefectoCil Eye Protection Papers haardumiseks. See kaitseb nahka plekkide eest ja toimib ühtlasi toitva silmamaskina. Koostisosad nagu vitamiin E, aloe vera ja mandliõli toidavad nahka, samal ajal toonides. Kasutamine: Kasuta plekkide eemaldamiseks silmapiirkonnas, ülemisel ja alumisel silmalaul. Kaitseb nahka värvimuutuste eest ja toimib rahustava silmamaskina.

RefectoCil silmakaitsepaber tugev, 96 tk

4,80 €
Klassikaline Refectocil silmakaitsepaber kaitseb nahka värvi mõjuperioodil. Pakendis 96 tk.

RefectoCil silmakaitsepaber 80tk lilla

5,10 €
Pehmed Refectocil silmakaitsepaberid kaitsevad nahka värvi mõjuperioodil. Pakendis 80 tk.

RefectoCil tugev pintsel kuld

2,90 €
Tugev pintsel on parim just kulmude värvimisel. Pintsel on vastupidavast sünteetilisest materjalist ja veega kergesti puhastatav. 1 tk.

RefectoCil pehme pintsel hõbe

2,90 €
Pehme pintsel on parim just ripsmete värvimisel. Pintsel on vastupidavast sünteetilisest materjalist ja veega kergesti puhastatav. 1 tk.

RefectoCil Eye make-up remover 100ml

5,26 €
Eemaldab õrnatoimeliselt silmameigi enne ripsmete värvimist. Maht 100ml

RefectoCil Saline Solution 100ml

5,40 €
Tagab parima aluspõhja hoolduste eel. kasutada enne make-up eemaldamist. Vedelik on õrnatoimeline ega ärrita silmi.

RefectoCil Lash&Brow Booster 6ml

60,00 €
Kuni 56% pikemad ja paksemad ripsmeid ning laiemad ja tihedamad kulmud! Looduslike toimeainetega valem pikendab juuksejuurte kasvufaasi ning seeläbi kasvavad karvad oluliselt pikemaks ja paksemaks. 93% katseisikutel on esimesed tulemused nähtavad pärast kuut nädalat ja pärast kümne nädala möödumist on karvad kasvanud oluliselt.* - Dermatoloogiliselt testitud. - Oftalmoloogiliselt testitud. - Sünteetiliste hormoonideta. - Prostamiidi- ja parfüümivaba. * Efektiivsust ja kokkusobivust on tõestatud ja kinnitatud tunnustatud Saksa uurimisinstituudi kliinilises katses 30 isikuga. Kasutamine: Kasuta iga päev pärast õhtust näopuhastust. Kanna väike kogus peenikese otsaga ripsmepiirile ning kasuta laia alaosa toote Lash & Brow Booster kandmiseks puhastele ja kuivadele kulmudele.