HairLine kauplus kesklinnas asub nüüd Roseni 12!

Loreal Professionnel

Loreal Vitamino Color mask 200ml

16,00 €
Geeljas mask värvitud juustele, mis parandab juuksekiudu ja silub juuksekarva pinna tõhusalt hetkega. Tulemuseks läikivad, kergesti kammitavad juuksed. Annab juuksevärvile värske sära.

LOREAL Vitamino Color Shampoo 1500ml

37,10 €
Šampoon värvitud juustele. Puhastab leebelt, kaitstes juuksevärvi. Kõrvaldab efektiivselt pigmendikao, tugevdades juuksekarvu ja suurendades nende vastupanuvõimet. Tulemuseks on intensiivne juuksevärv, kauakestvalt kaitstud, siidised ja säravad juuksed.

Loreal Powermix Shot Color 10ml

12,00 €
Suure kontsentratsiooniga toimeaineid sisaldav juuksehooldusvahend värvitud juustele, mis on mõeldud kasutamiseks koos maskiga, nii et juuksed kujundatakse hetkega ümber. Sisaldab värvile sära andvat toimeainet POWERMIX SHOT COLOR, mida on rikastatud oomega-rasvhapetega

Loreal A-OX Vitamino Color Mask 500ml

36,62 €
Želeemask värvitud juustele. Taastab juukseid ja annab neile sära. Kõrvaldab efektiivselt pigmendikao, omakorda tugevdades juuksekarvu ja suurendades nende vastupanuvõimet. Tulemuseks on intensiivne juuksevärv, kauakestvalt kaitstud, siidised ja säravad juuksed. Kasutamine: kanna pestud juustesse, hoia 5-10 minutit ja loputa hoolikalt.