KC Professional

KC Color Mask mini Platinum 40 ml

5,70 €
Tooniv mask - hõbedane Tooniv mask värvitud juustele. Mask on mõeldud värvitud juustele. Ainulaadne PPG/40-mikroemulsioon lukustab värvipigmendid väga sügavale ja tugevalt juuksesse. Juuksed muutuvad hetkega läikivaks ja värvitoon säravaks. B5 vitamiin ja keratiin hooldavad juukseid süvitsi.

KC Color Mask mini Black 40ml

5,70 €
Black – tumepruunidele ja musta värvi. Ainulaadne PPG/40-mikroemulsioon lukustab värvipigmendid väga sügavale ja tugevalt juuksesse. Juuksed muutuvad hetkega läikivaks ja värvitoon säravaks. B5 vitamiin ja keratiin siluvad ja hooldavad juust. Kasutamine: kanna ühtlaselt rätikukuivadesse juustesse, kammi läbi ja lase mõjuda 2-10 min, vastavalt soovitud tooni intensiivsusele. Loputa hoolikalt. Hoiatus: tumedate toonide puhul on soovitav kasutada kaitsekindaid ning vaadata et toode ei määriks teid ümbritsevaid asju.

KC Color Mask mini Caramel 40ml

5,70 €
Caramel-heledatele ja helepruunidele juustele. Ainulaadne PPG/40-mikroemulsioon lukustab värvipigmendid väga sügavale ja tugevalt juuksesse. Juuksed muutuvad hetkega läikivaks ja värvitoon säravaks. B5 vitamiin ja keratiin siluvad ja hooldavad juust. Kasutamine: kanna ühtlaselt rätikukuivadesse juustesse, kammi läbi ja lase mõjuda 2-10 min, vastavalt soovitud tooni intensiivsusele. Loputa hoolikalt. Hoiatus: tumedate toonide puhul on soovitav kasutada kaitsekindaid ning vaadata et toode ei määriks teid ümbritsevaid asju.

KC Super Shaper 500 ml

17,30 €
Tugev juukselakk, eriti sobiv paksudele juustele. Annab maksimaalse toe, toob esile detailid ja eemaldab elektri. UV-kaitse.

KC FOUR REASONS Moisture mist 250ml

12,60 €
Juustesse jäetav spreipalsam kuivadele juustele Juustesse jäetav niisutav hooldusaine kuivadele ja keemiliselt töödeldud juustele. Dry Hair Complex ja Aloe Vera tagavad juuste niiskuse, eemaldavad juustest elektri ja annavad kauni läike. Muudab juuksed kammitavaks. UV-kaitse.

KC Volume shampoo 300ml

12,60 €
Šampoon õhukestele juustele Volüümišampoon õhukestele ja õrnadele skandinaavia juustele. Õunaekstrakti ja rosmariini abil muutuvad juuksed kohevaks ja tugevaks. UV-kaitse.

KC Cristal Styling Mist 250 ml

15,14 €
Kuumakaitse Tõhus kuumakaitse kaitseb juukseid kuumtöötluse kahjulike mõjude eest. Lisab soengule kohevust, annab pikaajalise toe ja imelise läike. Kiirendab ka juuste kuivamisele kuluvat aega. Sobib kasutamiseks kuumade rullide alla, lokitangide ja sirgendajatega, samuti enne föönitamist.

KC FR Blond Shampoo 300ml

12,60 €
Õrn luksuslikult vahutav šampoon blondidele ja blondeeritud juustele, mis sisaldab keratiini, sidruni ekstrakti, UV-ja kuumakaitset. Keratiin tugevdab töödeldud ning poorseid juukseid, taastades elujõu ja sära. Sidruni ekstrakt taastab blondi tooni erksuse.

KC Deep Cleanser sh.300ml

12,60 €
Sügavpuhastav shampoon juustele, millesse on kogunenud vee-ja viimistlusvahendite jäägid. Tulemuseks on puhtad ja kirkad juuksed. UV-kaitse.

KC Shaper 500 ml

17,30 €
Tugev juukselakk, eriti sobiv paksudele juustele. Annab maksimaalse toe, toob esile detailid ja eemaldab elektri. UV-kaitse.

KC Color shampoo 1000ml

25,96 €
Šampoon värvitud juustele Värvi kaitsev šampoon. Nelgiekstrakt säilitab juuksevärvi erksuse, Dry Hair Complex niisutab efektiivselt ja tagab juuste elujõulisuse. UV-kaitse.

KC FR Color shampoon 300ml

12,60 €
Värvi kaitsev shampoon värvitud juustele. Nelgiekstrakt säilitab juuksevärvi erksuse ja Dry Hair Complex niisutab efektiivselt ja tagab juuste elujõulisuse. UV-kaitse.

KC Volume Shaper 300ml

12,90 €
Volüümi andev modelleerimislakk kõikidele juuksetüüpidele ning pikkustele, eriti aga õhukestele juustele. Lisab juustele kohevust ning lopsakust. Aitab modelleerida soengut ja eemaldab juustest elektri.

KC Volume Mousse 200ml

12,90 €
Tugev soenguvaht kõikidele juuksetüüpidele ja pikkustele. Annab soengule tugeva ja elastse toe. UV-kaitse.

KC Volume Booster 250ml

12,90 €
Juuksejuure kergitaja lühikestele, poolpikkadele ja järku lõigatud pikkadele juustele. Tulemuseks on eriti volüümikad ja kohevad juuksed. Annab juustele rühi ning tõstab juukse juurt.

KC FR Cream Mousse 200ml

15,14 €
Niisutav ja toitev vaht, mis annab kerget tuge ja aitab defineerida lokke. UV-kaitse.

KC Styling Fluid soenguvedelik 250ml

12,90 €
Keskmise tugevusega soenguvedelik kõikidele juuksetüüpidele ja pikkustele. Muudab juuksed kohevamaks ja annab ilusa läike, kiirendab juuste kuivamist. UV-kaitse.

KC Freezer läikelakk 250ml

15,16 €
Tugev viimistluslakk kõikidele juuksetüüpidele ja pikkustele. Kauakestev püsivus ja särav läige. UV-kaitse.

KC FR Brown Hair Powder 250ml

15,16 €
Juuksepuuder-aerosool kõikidele juuksetüüpidele. Tulemuseks on kohevad, volüümikad juuksed. Annab kauapüsiva toe juustele ning ei lase juustel muutuda rasvaseks.

KC Glam Styler 100ml

12,90 €
Tugev modelleerimisgeel lühikestele ja järku lõigatud juustele. Tulemuseks on eriti tugev ja kauakestev soengu püsivus. Imelise pärlmutterläike efektiga.

KC Super Shaper 300ml

12,90 €
Extra tugev juukselakk kõikidele juuksetüüpidele ja pikkustele, eriti aga paksudele tugevatele juustele. Annab soengule maksimaalse toe, toob esile detailid ja eemaldab elektri. UV-kaitse.

KC Shaper 300ml

12,90 €
Tugev juukselakk kõikidele juuksetüüpidele ja pikkustele, eriti aga paksudele tugevatele juustele. Annab soengule maksimaalse toe, toob esile detailid ja eemaldab elektri. UV-kaitse.

KC Silver mist 300ml

10,90 €
Pihustatav pähejäetav hõbepalsam. Hooldab, parandab juukse struktuuri ning kammitavust. Eemaldab blondeeritud, salgutatud ning hallidelt juustelt kollase tooni. Kohene efekt.

KC Color palsam 300ml

12,60 €
Värvi kaitsev palsam värvitud juustele. Nelgiekstrakt säilitab juuksevärvi erksuse ja Dry Hair Complex niisutab efektiivselt ja tagab juuste elujõulisuse ja kerge käsitletavuse. UV-kaitse.

KC Color mist 250ml

12,60 €
Värvi kaitsev juustesse jäetav hooldusaine värvitud juustele. Dry Hair Complex ja nelgiekstrakt muudavad juuksed elujõuliseks ja läikivaks ning eemaldavad juustest elektri. Juuksevärv püsib kauem kirgas. UV-kaitse.

KC FR Moisture shampoon 300ml

12,60 €
Niisutav shampoon kuivadele ja keemiliselt käsitletud juustele. Dry Hair Complex niisutab efektiivselt ja taastab juuste elujõulisuse. UV-kaitse.

KC FR Moisture palsam 300ml

12,60 €
Niisutav palsam kuivadele ja keemiliselt töödeldud juustele. Dry Hair Complex taastab efektiivselt ja tagab elujõulised juuksed ning teeb nad kergesti käsitletavaks. UV-kaitse.

KC Moisture mist 250ml

12,60 €
Juustesse jäetav niisutav hooldusaine kuivadele ja keemiliselt töödeldud juustele. Dry Hair Complex ja Aloe Vera tagavad juuste niiskuse, eemaldavad juustest elektri ja annavad kauni läike. Muudab juuksed kammitavaks. UV-kaitse.

KC FR Volume shampoon 1000ml

25,96 €
Volüümishampoon õhukestele ja õrnadele skandinaavia juustele. Õunaekstrakti ja rosmariini abil muutuvad juuksed kohevaks ja tugevaks. UV-kaitse.

KC FR Volume palsam 300ml

12,60 €
Volüümpalsam õhukestele ja õrnadele juustele. Õunaekstrakt ja rosmariin toidavad, tihendavad ja tugevdavad juukseid. UV-kaitse.