HairLine kauplus kesklinnas asub nüüd Rotermanni 5!

Biosilk

Biosilk Volumizing Therapy Shampoo 12oz

17,70 €
BIOSILK Volumizing šampoon lisab juustele koheselt tuntava kohevuse. Annab juustele vajalikke riisiproteiine ning kohevust lisavaid koostisaineid. Šampoon puhastab põhjalikult ning rikastab igat juuksekarva vajalike kohevust lisavate koostisainetega. Aminohapped ning siidi- ja riisiproteiinid tungivad juuksekarvadesse, muutes need erakordselt niisutatuks ning säravaks. Žen-ženi- ja nõgeseekstrakt, siidiproteiinid, aminohapped ja vitamiinid hooldavad ning tugevdavad teie juukseid pidevalt. UV-filtrid kaitsevad teie juukseid kahjustavate päikesekiirte eest. Gluteeni-, sulfaadi- ja parabeenivaba.

Biosilk Volumizing Therapy Conditioner 355ml

18,50 €
BIOSILK Volumizing palsam lisab juustele volüümi ja kammitavust. Palsam rikastab igat juuksekarva kohevust lisavate koostisainetega ning siidi- ja riisiproteiinidega. Palsam niisutab ning taastab teie juuste sära. Žen-ženi- ja nõgeseekstrakt, siidiproteiinid, aminohapped ja vitamiinid hooldavad ning tugevdavad teie juukseid pidevalt. UV-filtrid kaitsevad teie juukseid kahjustavate päikesekiirte eest. Gluteeni-, sulfaadi- ja parabeenivaba. Kasutamine: Kanda juukse pikkusesse (mitte peanahale) hoida 1-3min ja seejärel loputada.

Biosilk Volumizing Therapy Root Lift 207ml

16,20 €
BIOSILK Volumizing volüümisprei sisalduv ainetekompleks ning riisiproteiinid lisavad juustele märkimisväärselt volüümi. Tulemuseks on õhukestele ja peadligi hoidvatele juustele püsiv kohevus. Žen-ženi- ja nõgeseekstrakt, siidiproteiinid, aminohapped ja vitamiinid hooldavad ning tugevdavad teie juukseid pidevalt. UV-filtrid kaitsevad teie juukseid kahjustavate päikesekiirte eest. Gluteeni-, sulfaadi- ja parabeenivaba. Kasutamine: Pihustage toode niisketele või kuivadele juuksejuurtele sektsioonide kaupa. Võite pihustada ka juuste kogupikkusele, saavutamaks üldist kohevust. Pihustamisel hoidke toodet ca 15- 20 cm kaugusel juustest/juuksejuurtest. Parima tulemuse saavutamiseks föönitage.

BIOSILK Volumizing Texturizing Powder 15g

5,90 €
Soengupuuder Tekstuuri andev soengupuuder lisab juuksejuurtele volüümi ning võimaldab värskendada soengut kogu päeva vältel. Sisaldab Hair Volume kompleksi ning siidi- ja riisiproteiine. Puuder imab juureosalt liigse rasu, lisades juustele mahtu ja tekstuuri.