From 04.04.2017 our Rotermanni 8 store will be located in Rotermanni 5!

Dry shampoos

Sale
-28%
DS Ultra Volume Touch Up Spray 250ml Quick View

DS Ultra Volume Touch Up Spray 250ml

Regular Price: €17.26

Special Price €12.50

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Touch Up Spray is a luxurious dry shampoo which renews volume and refreshes fine, limp hair. Ideal for in between washes, Dualsenses Ultra Volume Touch Up Spray is infused with Tapioca Starch and is formulated using the innovative Smart Boost Complex to strengthen the roots of the hair for noticeable improvement in volume.

TIGI Bed Head Rockaholic Dry Shampoo 250 ml

€12.90
Kuivšampoon Kuivšampoon aitab hoida juuksed puhtad ja loomulikult kohevad. Imab juustest liigse rasu ja annab tekstuursetele ja kohevatele soengutele pikema püsivuse koos mati lõpptulemusega. Ei jäta juustele nähtavaid jääke. Tumeda tubakalille lõhnaga. EELISED: • Imab juustest rasu • Eemaldab ebameeldiva lõhna • Aitab hoida soengu kauem koheva ja tekstuurse • Läbipaistva koostisega, ei jäta juustele nähtavaid jääke

NIOXIN Instant Fullness kuivšampoon 180 ml

€19.60
Igapäevaselt kasutatav kuivšampoon, mis imab koheselt rasu ja aitab pikendada juustel kohevust, hetkega 2x paksemad, täidlasemad juuksed. Mõjub koheselt peale kasutuskorda. Kuidas see toimib: Toode põhineb FUSION FIBRIL™ tehnoloogial. Ainult NIOXINi toodetes sisalduv FUSION FIBRIL™ imab päeva jooksul üleliigset rasu ning lisab juuksekarvade vahele mahtu ja ruumi. Toodet on lihtne juustest välja kammida ning see jätab peanaha puhtaks ja värskendatuks.

CUTRIN Muoto Volumizing Dry-Shampoo 200ml

€15.43
MUOTO volüümiandev kuivšampoon võimaldab juukseid värskendada ilma, et pesemine vajalik oleks. Toode on mõeldud kasutamiseks kahe pesemiskorra vahel, kui aega napib või kaunis tulemus on vaja saavutada silmapilkselt. Taastab juuste kohevuse ja tekstuuri mati viimistlusega. Loodud spetsiaalselt põhjamaistele juustele, võttes arvesse meie kliima iseärasusi. Kasutamine: Raputa korralikult pudelit. Pihusta kergelt ja ühtlaselt kuivadele juustele 15cm kauguselt. Kammi üleliigne toode juustest välja ja säti juuksed soengusse nii nagu tavaliselt.
Sale
-44%
Vision Haircare Dry Shampoo 200ml Quick View

Vision Haircare Dry Shampoo 200ml

Regular Price: €14.90

Special Price €8.40

Kerge puudersprei, mis värskendab juukseid ja soengut ilma juukseid pesemata. Ideaalne vahend juustele kohevuse ja mati viimistlustulemuse andmiseks. Kasutamine: raputa korralikult, hoides pudelit püstiasendis. Pihusta 10-15cm kauguselt kuivadesse juustesse. Hoidu toote silma sattumise eest.
Sale
-44%
Vision Haircare  Silver Dry Shampoo 200ml Quick View

Vision Haircare Silver Dry Shampoo 200ml

Regular Price: €14.90

Special Price €8.40

Head aega kollased toonid blondides juustes! Kuivšampoon sisaldab siniseid pigmente, mis eemaldavad blondidest juustest kollased pigmendid. Annab juustele mõnusa tekstuuri. Kasuta koos Vision Haircare hõbešampooniga, et veelgi paremaid tulemusi saavutada. Kasutamine: pihusta juuksejuurtele, et lisada juustele kohevust ning kogu juuste pikkusesse, et eemaldada juustest kollast tooni.
Sale
-44%
Vision Haircare Brown Dry Shampoo 200ml Quick View

Vision Haircare Brown Dry Shampoo 200ml

Regular Price: €14.90

Special Price €8.40

Kerge puuder, mis värskendab tumedaid juukseid. Asendab tavalist juustepesu. Ideaalne abivahend saavutamaks mati lõpptulemusega kohevat soengut. Kasutamine: loksuta korralikult. Pihusta pudelit püstiasendis hoides kuivadele juustele 10-15cm kauguselt. Hoidu sprei sattumisest silma ja riietele.

Kadus Professional Refresh-It Dry Shampoo 180ml

€11.30
Kuivšampoon värskendab koheselt viimistlust. Tänu spetsiaalsele koostisele eemaldab koheselt üleliigse rasu juustest ja värskendab neid, pikendades juuste puhast väljanägemist tavapesemiste vahel. Kauakestev kohevus ja matistavad tekstuurid. Lokke esiletoov. Anti-staatiline. 3D-mikropolümeeridega. Kasutamine: raputada pudelit hoolikalt enne kasutamist. Värskendage juustejuurtele ja kammida juustele. Tekstuuri lisamiseks pihustage juuste keskosale ja otstele. Hoiatus: äärmiselt tuleohtlik aerosool. Pudel on rõhu all – võib kuumenemisel lõhkeda. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja teistest süttimisallikatest. Läheduses mitte suitsetada. Mitte pihustada lahtisele leegile ega teistele süttimisallikatele. Mitte läbi torgata ega põletada ka pärast kasutamise lõppu. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C/122 °F. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tahtlikult sisse hingata. Mitte pihustada silma. Kasutada ainult sihtotstarbeliselt. Pudel peab enne äraviskamist täiesti tühi olema.

IdHair Elements Xclusive Play Dry Shampoo 150ml

€15.10
Kuivšampoon mis lisab juustele kohevust. Värskendav sprei pakub juustele hetkega lopsakust ja kohevust. KASUTAMINE: Enne kasutamist loksuta hoolikalt. Pihusta 20-30 cm kauguselt kuivadele juustele. HOIDVUS 4 LÄIGE 1 SULFAADI,- ja PARABEENIVABA. ALLERGIAVABAD PARFÜÜMID

Cutrin Vieno Sensitive Dry Shampoo 200ml

€17.40
Kuivšampoon tundlikule peanahale Värskendav lõhnaainete vaba kuivšampoon taaselustab ja lisab juustele kohevust pesukordade vahel. Kiire ja lihtne kasutada. Sobib ka tumedatele või värvitud juustele. Kasutamine: loksuta pudelit korralikult enne kasutamist. Pihusta toodet kuivadesse juustesse 15cm kauguselt. Kammi juuksed läbi ja säti soengusse.

MATRIX Play Back kuivshampoon 153ml

€11.70
Kuivšampoon Kuivšampoon imab liigse rasu ning mustuse, värskendab soengut ning pikendab selle püsimist.

Evo water killer dry kuivshampoon 300ml

€18.90
Evo water killer dry shampoo – kuivšampoon 300ml Kõikidele juuksetüüpidele mõeldud 2 in 1 toode: kuivšampoon ja viimistlustoode koos. Võimalik kasutada nii puhastava tootena pesukordade vahel kui tekstuuri lisava viimistlustootena. Riisist, kaerast ja tärklisest saadud toimeained eemaldavad juustest rasu ja on värskendava toimega. Kasutamine: loksuta enne kasutamist, pihusta 20 cm kauguselt juustele ja lase kuivada. Kasutades šampoonina pihusta juuste juurele, jäta 2 min mõjuma ja seejärel kammi juuksed läbi. Hoidvus 5/1, läige 5/1.

LANZA Keratin Healing Oil Cleansing Cream 100ml

€28.00
The “In-Between Shampoo” Shampoo. Skip a day (or two) from traditional shampooing. Refresh hair without removing natural oils. Fortify & heal hair with protein & nutrients.

KC FR Brown Hair Powder 250ml

€15.16
Gives freshness and volume with a velvety finish. Great for freshening up an oily root area. Gives lift and fullness to any style. Directions Shake the bottle before use until you hear the ball clinking inside. Lift sections of hair and spray small amounts into and underneath the hair and style. Great also as a dry shampoo.

EIMI DRY ME 180ml

€17.60
Kuivšampoon annab tekstuuri, lisab volüümi ning annab mati tulemuse. Toodet on täiustatud tapiokitärklisega, mistõttu juustesse jääb vähem jääke, mis lubab esile tuua „teise päeva” soengu juukseid raskeks muutmata.

EIMI DRY ME 65ml

€8.40
Kuivšampoon annab tekstuuri, lisab volüümi ning annab mati tulemuse. Toodet on täiustatud tapiokitärklisega, mistõttu juustesse jääb vähem jääke, mis lubab esile tuua „teise päeva” soengu juukseid raskeks muutmata.

KC mini Hairpowder 100ml

€6.60
Juuksepuuder-aerosool kõikidele juuksetüüpidele. Tulemuseks on kohevad, volüümikad juuksed. Annab kauapüsiva toe juustele ning ei lase juustel muutuda rasvaseks.

KC Brown Hair Powder 100ml

€6.60
Pihustatav juuksepuuder tumedatele juustele Pruun juuksepuuder tumedatele juustele. Sulandub hästi tumedate juustega andes juustele sametise lõpptulemuse, volüümi ja kohevuse. Imab liigse rasu – sobib hästi juuste väljanägemise värskendamiseks. Sulandub imehästi väljakasvanud juustega.

TIGI Bed Head Oh Bee Hive Dry Shampoo 238ml

€16.90
Kuivšampoon Kuivšampoon imab endasse üleliigse rasu, mis muudab juuksed raskeks, annab juustele tihedust ning toob esile taevasse kõrguva volüümi. Paar kiiret pihustamist tõstab juuksejuuri, andes volüümi, tekstuuri ja hõlbustades ülespandud soengute tegemist ning muutes need püsivamaks. Tärklis imab endasse juuste välimust mustaks ja elutuks muutva rasu, jättes juuksed puhtaks ja värskeks.

MATRIX Miracle Extender 150ml

€13.50
Dry shampoo refreshes hair and absorbs oil to revive your second-day look.

DAVINES Hair Refresher kuivshampoon 150ml

€17.00
Kuivšampoon, mis annab juustele volüümi, muutmata neid raskeks. Juuksed jäävad pehmeks ja mõnusalt lõhnavaks. Riisitärklis imab üleliigse rasu.

LANZA Healing Style 52ml

€11.00
Dry shampo for all hair types. Heals hair to boost body, texture & support. With fresh, clean, unisex scent. Invisible natural mineral clay powder absorbs excess oil, leaving hair weightless. Copaiba Tree Resin provides style memory, while remaining flexible and bendable. Keratin Healing System heals hair to boost structural integrity.

KC NN DRY SHAMPOO VERY SENSITIVE 250 ML

€12.10
Kuivšampoon on suurepärane värskendus pesukordade vahel. Imab juustest üleliigse rasu, muutmata neid tuhmiks. Juuksed jäävad õhulised, värsked ning kohevad. Loob hea põhja soengute valmistamiseks. Ei sisalda lõhnaaineid.