From 04.04.2017 our Rotermanni 8 store will be located in Rotermanni 5!

Goldwell

DS scalp spec sens foam sh 250ml

€13.50
Šampoon tundlikule peanahale sisaldab õrnatoimelist pärnaõieekstrakti. Pehme ja nahasõbralik puhastus, tasakaalustab ja rahustab ärritunud peanahka. Ei sisalda lõhn- ega värvaineid.

DS Scalp Specialist Sensitive Soothing Lotion 150ml

€16.50
Toonik tundlikule peanahale rahustava pärnaõieekstraktiga. Leevendab peanaha kuivust ja sügelust. Ideaalne kasutamiseks enne ja pärast juuste keemilist töötlust.

DS Men Anti-dandruff Shampoon 300ml

€15.00
Kõõmavastane šampoon meeste kuivadele ja normaalsetele juustele. Puhastab õrnalt juuksed ja peanaha. Eemaldab koheselt kõõma. Regulaarsel kasutamisel tasakaalustab peanahka ja hoiab ära ketenduse tekkimist. Tulemuseks tugevamad, tervemad ja kõõmavabad juuksed. Sisaldab tugevdavat RechargeComplexi, guaraanat, kofeiini ja Instant Microfluid tehnoloogiat.

Goldwell DualSenses Scalp Specialist Sensitive Soothing Lotion 150ml

€16.50
Goldwell Dual Senses Scalp Specialist Sensitive Soothing Lotion makes for a very relaxing scalp without itching or irritation. This luscious lotion contains no color and fragrance.

Dualsenses Scalp Specialist Anti-Hairloss Spray 125ml

€18.50
Juuksekasvu aktiveeriv sprei hõrenevatele juustele. Sisaldab T-flavonoole ja ženšenniekstrakti, mis toetavad uute juuste kasvu ja ennetavad nende väljalangemist. Kasutamine: Pihusta spreid juukselahkude kaupa puhtale peanahale. Masseeri õrnalt. Ära loputa. Kasuta igapäevaselt.