From 04.04.2017 our Rotermanni 8 store will be located in Rotermanni 5!

Amika

Amika Normcore Signature Shampoo 300ml

€19.10
Šampoon kõikidele juuksetüüpidele Loo juustele uus normaalsus selle vitamiinide ja antioksüdantide seguga – puhtad, niisutatud ja säravad juuksed. Kookoshappepõhine koostis tekitab rikkaliku vahu ja toidab juukseid. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele.

Amika Bust Your Brass Cool Blonde Conditioner 300ml

€25.10
Palsam blondidele juustele Kuidas säilitavad blondid jahedat tooni? Ultravioletne, vaskseid toone tõrjuv palsam hoiab juuste ergast ja säravat tooni. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, gluteeni, ftalaate, silikooni, mineraalõli, naatriumkloriidi ja naftasaadusi. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: masseeri märgadesse juustesse. Loputa. Väldi silma sattumist. Kui tekib vastunäidustusi, lõpeta toote kasutamine. Kui probleem ei kao, pöördu arsti poole.

Amika Bust Your Brass Cool Blonde Shampoo 300ml

€25.10
Šampoon blondidele juustele Kuidas säilitavad blondid jahedat tooni? Ultravioletne, vaskseid toone tõrjuv šampoon hoiab juuste ergast ja säravat tooni. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, gluteeni, mineraalõli ja naftasaadusi. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: masseeri märgadesse juustesse keskosast kuni otsteni välja. Loputa. Väldi silma sattumist. Kui tekib vastunäidustusi, lõpeta toote kasutamine. Kui probleem ei kao, pöördu arsti poole.

Amika Show Off Gold Dust 10g

€26.10
Kullasära juustele Valgust peegeldavad osakesed jätavad juuksed kergelt helkima. Küsimus pole blingis – selline viimistlus on iga soengu kroon. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, gluteeni, silikoone, õli, mineraalõli, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Sobib taimetoitlastele. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: hoia juustest 15 cm kaugusel. Kasuta eraldiseisvalt või sega meelepärase viimistlustootega.

Amika Un.Done Volume & Texture Spray 192ml

€26.10
Volüümiandev matt soengu- ja tekstuurisprei Seksikus pandi pudelisse. Kuiv viimistluslakk lisab hetkega kohevust ja matistab juukseid, mille tulemusel on su soeng lendlev ja kohev. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, gluteeni, silikoone, mineraalõli, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Sobib taimetoitlastele. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: raputa. Piserda salkude kaupa kuivadesse juustesse. Sasi.

Amika Brooklyn Bombshell Blowout Spray 200ml

€26.10
Soengusprei Plahvatusohtlikeks olukordadeks eriti usaldusväärne, kaalutu ja kuumakindel soengusprei, mis lisab kohevust. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, ftalaate, gluteeni, mineraalõli, naatriumkloriidi, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Sobib taimetoitlastele. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: piserda niisketesse juustesse. Juurtest otsteni. Salk-salgu haaval. Föönita kuivaks.

Amika Plus Size Perfect Body Mousse 250ml

€26.10
Juuksevaht Kas kõik või mitte midagi koos kohevust lisava, eriti tugeva koostisega vahuga, mis ajab juuksed lausa puhevile. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, gluteeni, mineraalõli, naatriumkloriidi, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Sobib taimetoitlastele. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: raputa korralikult. Määri niisketele juustele juurtest otsteni otse pudelist või kuhja kätele ja kammi läbi juuste.

Amika Fluxus Touchable Hairspray 236,5ml

€26.10
Kerge hoidvusega juukselakk Saavutage pehmed ja elastsed juuksed tänu kuumakindlale juukselakile, mis ei jäta juustesse elektrit. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, gluteeni, silikoone, mineraalõli ja kunstlikke värvaineid. Sobib taimetoitlastele. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: raputa, piserda, kujunda. Korda.

Amika Headstrong Intense Hold Hairspray 269ml

€26.10
Tugev juukselakk Alluta soeng oma tahtele. Laki kiiresti kuivava koostise abil muudad juuksed kuulekaks ja koostööaltiks. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, gluteeni, silikoone, mineraalõli, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Sobib taimetoitlastele. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: raputa, piserda – paigal!

Amika Velveteen Dream Smoothing Conditioner 300ml

€27.10
Palsam kahustele juustele Võitlus kahuga on võidetud! Silu ja kaitse juukseid, et niiskus sinu soengust jagu ei saaks. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, gluteeni, ftalaate, mineraalõli, naatriumkloriidi ja kunstlikke värvaineid. Toodet ei ole loomade peal testitud. Sobib taimetoitlastele. Kasutamine: masseeri märgadesse juustesse keskosast otsteni. Loputa. Väldi silma sattumist. Kui tekib vastunäidustusi, lõpeta toote kasutamine. Kui probleem ei kao, pöördu arsti poole.

Amika Velveteen Dream Smoothing Shampoo 300ml

€27.10
Šampoon kahustele juustele Võitlus kahuga on võidetud! Silu ja kaitse juukseid, et niiskus sinu soengust jagu ei saaks. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, gluteeni, mineraalõli ja kunstlikke värvaineid. Sobib taimetoitlastele. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: tee juuksed märjaks. Masseeri juustesse. Loputa. Väldi silma sattumist. Kui tekib vastunäidustusi, lõpeta toote kasutamine. Kui probleem ei kao, pöördu arsti poole.

Amika Vault Color-Lock Conditioner 300ml

€22.60
Palsam värvitud juustele Lukusta värv ja sära. UV-filtrid, antioksüdandid ja sulfaadivaba koostis säilitavad nii tooni kui ka tugevust. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, ftalaate, gluteeni, mineraalõli, naatriumkloriidi, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Toodet ei ole loomade peal testitud. Sobib taimetoitlastele. Kasutamine: masseeri niisketesse juustesse juuste keskelt kuni otsteni välja. Jäta 1-2 minutiks mõjuma. Loputa hoolikalt. Väldi silma sattumist. Kui tekib vastunäidustusi, lõpeta toote kasutamine. Kui probleem ei kao, pöördu arsti poole.

Amika Normcore Signature Conditioner 300ml

€19.10
Palsam kõikidele juuksetüüpidele Loo juustele uus normaalsus selle vitamiinide ja antioksüdantide seguga – puhtad, niisutatud ja säravad juuksed. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, gluteeni, silikoone, mineraalõli, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Sobib taimetoitlastele. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: masseeri märgadesse juustesse keskosast kuni otsteni välja. Loputa. Väldi silma sattumist. Kui tekib vastunäidustusi, lõpeta toote kasutamine. Kui probleem ei kao, pöördu arsti poole.

Amika Soulfood Nourishing Mask 250ml

€28.10
Juuksemask kõikidele juuksetüüpidele Premeeri juukseid rikkaliku, kõrgel tasemel hooldusega, mis niisutab ja pehmendab sügavuti. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, gluteeni, ftalaate, mineraalõli, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Toodet ei ole loomade peal testitud.

Amika Glass Action Universal Elixir 50ml

€26.10
Täiesti uutmoodi eliksiir toidab ja kaitseb juukseid, muudab need elastsemaks, lisab sära ja vähendab kahu. Sa ei saada kellegi teise juustele enam iial kadedat pilku. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, säilitusaineid, ftalaate, mineraalõli, naatriumkloriidi, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Toodet ei ole loomade peal testitud. Sobib kasutamiseks taimetoitlastele. Kasutamine: kanna paar piiska juustesse enne või pärast soengu sättimist, juuste töötlemist või samal ajal.

Amika Blockade Heat Defense Serum 50ml

€30.30
Kuumakaitse seerum Anna kuuma – kuid kaitse juukseid tulemüüriga, mis mässib iga salgu toitainete kaitsvasse embusesse. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, säilitusaineid, gluteeni, ftalaate, mineraalõli, naatriumkloriidi, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Toodet ei ole loomade peal testitud. Sobib kasutamiseks taimetoitlastele.

Amika The Kure Repair Shampoo 300ml

€25.10
Šampoon kahjustatud juustele Juuste kuritarvitajad, pange tähele – aeg on tõsiseks taastusraviks. Keratiin tervendab ja sirgendab juukseid ning sulle antakse kõik juuksepatud andeks. Sisaldab nisuproteiine, mis tugevdavad ja parandavad kahjustatud kohti juustes. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, mineraalõli, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: tee juuksed märjaks. Masseeri juustesse. Loputa. Parima hooldustulemuse saavutamiseks kasuta koos The Kure Repair Conditioner palsami või The Kure Intense Repair maskiga. Väldi silma sattumist. Kui tekib vastunäidustusi, lõpeta toote kasutamine. Kui probleem ei kao, pöördu arsti poole.

Amika The Kure Repair Conditioner 250ml

€25.10
Palsam kahjustatud juustele Juuste kuritarvitajad, pange tähele – aeg on tõsiseks taastusraviks. Keratiin tervendab ja sheavõi sirgendab juukseid ning sulle antakse kõik juuksepatud andeks. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, mineraalõli, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: masseeri pestud niisketesse juustesse keskosast kuni otsteni. Jäta 1-2 min mõjuma, loputa hoolikalt. Väldi silma sattumist. Kui tekib vastunäidustusi, lõpeta toote kasutamine. Kui probleem ei kao, pöördu arsti poole.

Amika Perk Up Dry Shampoo 232,46ml

€26.10
Kuivšampoon Silmapilk – ja juuksed on puhtad. See talgivaba kuivšampoon eemaldab liigse rasu, mustuse ja lõhna, muudab juuksed hetkega puhtaks ja värskeks ega jäta tüütuid jääke. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, gluteeni, mineraalõli, naatriumkloriidi, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: raputa korralikult. Piserda juurtest 20 cm kauguselt. Masseeri samamoodi juustesse, nagu veega pesemisel. Kammi juuksed põhjalikult läbi.

Amika Vault Color-Lock Shampoo 300ml

€22.60
Šampoon värvitud juustele Lukusta värv ja sära. UV-filtrid, antioksüdandid ja sulfaadivaba koostis säilitavad nii tooni kui ka tugevust. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, ftalaate, gluteeni, silikoone, mineraalõli, naatriumkloriidi, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Toodet ei ole loomade peal testitud. Kasutamine: tee juuksed märjaks. Masseeri juustesse. Loputa. Jätka Vault Color-Lock Conditioner palsamiga. Väldi silma sattumist. Kui tekib vastunäidustusi, lõpeta toote kasutamine. Kui probleem ei kao, pöördu arsti poole.

Amika The Wizard Detangling Primer 118ml

€26.10
Ennetage juuste katkemist eelhooldusvahendiga, mis kaitseb kuuma eest, pehmendab juukseid, vähendab föönitamisele kuluvat aega ja harutab justkui võluväel lahti kõik pusad. Sobib ka värvitud, brasiilia sirgendusega ja keratiinihooldusega juustele. Toode ei sisalda sulfaate, parabeene, gluteeni, ftalaate, mineraalõli, naatriumkloriidi, naftasaadusi ja kunstlikke värvaineid. Toodet ei ole loomade peal testitud. Sobib taimetoitlastele. Kasutamine: piserda niisketesse juustesse. Edasine on Sinu enda valik.